foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Jesteś tutaj:

 

Witamy na stronie skierowanej do wszystkich sympatyków lotnictwa a szczególnie lotniska Łódź-Lublinek, portu lotniczego im. Władysława Reymonta, miasta Łodzi ale nie tylko. Staramy się, wraz z kolegami, opisywać różne wydarzenia lotnicze i ilustrować je fotografiami. EPLL-NET.PL jest stroną, która kontynuuje działającą równolegle (ale już niedługo) stronę EPLL.NETpoświęconą łódzkiemu lotnisku, ze swym, cieszącym się dużą popularnością działem „DZIŚ NA LOTNISKU”.

Spotting - to jest to, czym pasjonuje się sporo osób, dla nich też jest ta strona, dlatego też pragniemy zaprosić sympatyków łódzkiego lotniska do pomocy w redagowaniu najpoczytniejszego działu.

Jeśli podobają Ci się zdjęcia i chciałbyś mieć je w wyższej rozdzielczości napisz do nas e-mailem.

Masz ciekawe zdjęcia do zamieszczenia w "Dziś na lotnisku"?! Skontaktuj się e-mailem.

EPLL-NET.PL będzie starała się przybliżyć nie tylko dzień dzisiejszy łódzkiego lotniska, ale również jego historię – związaną zarówno z Aeroklubem Łódzkim, jak i innymi instytucjami zajmującymi się lotnictwem w Łodzi i województwie.

Aby uatrakcyjnić naszą stronę dodaliśmy nowy dział pt.: TAM BYLIŚMY, w którym będziemy prezentować fotoreportaże z różnych wyjazdów oraz imprez związanych z lotnictwem polskim i zagranicznym. Będą to krótkie wspomnienia, najczęściej w postaci relacji fotograficznych przeplatane, jeżeli zaistnieje taka potrzeba komentarzem słownym.

Zapraszamy! Administratorzy