czwartek, 02 lutego 2023

  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Ryanair - nowe połączenia z Łodzi


300 TYŚ PASAŻERÓW RYANAIR ROCZNIE Z ŁODZI

Ryanair, ulubiona linia lotnicza świata, ogłosiła dziś tj. 11 sierpnia otwarcie nowej trasy z Łodzi: Mediolan-Bergamo. Nowy kierunek pojawi się w zimowym rozkładzie lotów, od niedzieli 31 października 2010.
Mediolan Bergamo jest szóstym połączeniem tej linii lotniczej z łódzkiego lotniska (Londyn Stansted, Liverpool, East Midlands, Dublin, Edynburg).
Dzięki nowym połączeniom liczba pasażerów Ryanaira w Łodzi wzrośnie do 300 tyś, co przekłada się na powstanie około 300 miejsc pracy w regionie.

Ryanair świętuje uruchomienie nowej trasy z Łodzi i oferuje bilety za 41PLN na wszystkie swoje połączenia we wrześniu i w październiku. Rezerwacji będzie można dokonać do północy w czwartek 12 sierpnia.

Bilety do Mediolanu - Bergamo dostępne do nabycia od 12.08 na stronie www.ryanair.com

Loty będą odbywać sie 2 razy w tygodniu w czwartki i niedziele.

Laszlo Tamas, przedstawiciel linii Ryanair powiedział:

Ryanair ma przyjemność połączyć Mediolan z Łodzią , który jest 4-tą polską trasą z Mediolanu Bergamo i zapewnia polskim konsumentów i gościom z zagranicy jeszcze niższe ceny biletów do 6 ekscytujących miejsc do / z Łodzi. Mieszkańcy Warszawy będą mieli jeszcze wiecej powodów, aby powiedziec "nie" wysokim opłatom lotniskowym i wysokim cenom biletów innych linii lotniczych i bedą mogli wybrać gwarantowane najniższe ceny jakie oferuje Ryanair w Łodzi.

300 tyś pasażerów linii lotniczych Ryanair w Łodzi to około 300 miejsc pracy w regionie. Nowe połączenia sprawią, że turystyka w Łodzi i w województwie łódzkim jeszcze bardziej się rozwinie powstanie więcej miejsc w pracy w mieście i w regionie.


Ireneusz Dylczyk, Dyrektor ds. Marketingu powiedział:

Mediolan-Bergamo to pierwsza trasa na południe Europy oferowana przez Ryanair w Łodzi. Dzięki niej pasażerowie z naszego regionu będą mogli zwiedzić północne Włochy, ale też udać się na weekend w górach. Bergamo jest bowiem świetną bazą wypadową do najlepszych włoskich stacji narciarskich, a loty będą wykonywane w najbardziej dogodne dla narciarzy dni czwartki i niedziele.

Nowa trasa to również potwierdzenie potencjału naszego lotniska jako okna na świat dla Łodzi, całego regionu, ale również jako alternatywy dla mieszkańców stolicy
.„

 

Jesteś tutaj

Start Artykuły archiwalne

Szukaj

dropdown